вівторок, 8 листопада 2016 р.

ПАЛОМНИЦТВО з нагоди 100 -річчя від об’явлень Матері Божої у ФАТІМІ!!! 06.05 - 19.05.2017ПАЛОМНИЦТВО з нагоди 100 -річчя від об’явлень Матері Божої у ФАТІМІ!!! 

ПАЛОМНИЦТВО ПО СВЯТИХ МІСЦЯХ
Марія Повч — Падуя — Ля Саллет — Монтсеррат — Барселона — Толедо — Фатіма — Гарабандал — Люрд — Невер — Страсбург — Прага
(Угорщина-Італія-Іспанія-Португалія-Франція-Чехія)

1 день
06.05.2017
05:30 - виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в невеличке містечко на території Угорщини Марія Повч – один із найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи. Тут, у греко-католицькому василіянському монастирі св. Михаїла зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської.
Переїзд та поселення в готель на території Угорщини. Ночівля.
2 день
07.05.2017

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Падую (Італія).
Падуя - є одним з найбільш великих історичних центрів Італії і відома у всьому світі собором Св. Антонія і Капелою Скровеньї з фресками великого Джотто. Собор Св. Антонія, в якому зберігаються мощі покровителя міста, ось вже протягом багатьох століть є центром релігійного і культурного паломництва, куди з усього світу з'їжджаються мільйони паломників і туристів. Неподалік від собору розташована площа Прато делла Валле, одна з найбільших у Європі.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
3 день
08.05.2017

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ля Саллет (Франція). Ля Салет - це селище, розташоване у французьких Альпах в дієцезії Гренобль, яке причаїлося на дні створеного ланцюгом гір амфітеатру, вдалині від доріг і комунікативних сполучень. Воно залишалося невідомим до середини ХІХ століття, коли 19 вересня 1846 року на полонині двоє пастушків зустріло Прекрасну Пані, яка довго з ними розмовляла, а потім розчинилася у світлі. Відтоді юрби людей піднімаються на гору, а назва Ля Салет стала знаною у всьому світі.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
4 день
09.05.2017
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на священну гору Монтсеррат (Іспанія), аналогів якої немає в усьому світі. Величезні округлі валуни, розділені тонкими каналами, створюють дивовижний краєвид. На висоті 750 метрів над рівнем моря розташований бенедиктинський монастир. А в базиліці монастиря зберігається головна святиня Каталонії - «Чорна Мадонна». Згідно з легендою її знайшли хлопчики-пастушки в 880 році. І з того часу Діва Марія творить чудеса. Все, що просять у Мадонни - завжди збувається! Тому до знаменитої статуї сходяться люди з усього світу.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
5 день
10.05.2017
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Барселону (Іспанія). Пішохідна екскурсія по місту. Барселона - це справжня скарбниця світової культури. Тут творили багато діячів мистецтв, в першу чергу, це каталонський геній архітектури Антоніо Гауді, чиє ім'я вже давно стало своєрідним синонімом Барселони. Але не тільки творіннями Гауді славиться місто - бульвар Ла Рамбла, площа Іспанії та Каталонії, пам'ятник Христофору Колумбу, весь Готичний квартал з Кафедральним собором та багато іншого. Саме тут Ви отримаєте море вражень та задоволення!
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
6 день
11.05.2017
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Толедо (Іспанія). Оглядова екскурсія містом. Толедо - це центр духовного життя Іспанії, який у середні століття самі іспанці називали "світлом всього світу". За кількістю пам'яток Толедо входить до п'ятірки перших міст світу. Ви побачите Королівський палац, так звану “Авку Крові” та собор, який є одним з найбільших у Європі.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
7 день
12.05.2017
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Фатіми (Португалія). Фатіма - це місце, де  Богородиця вперше з’явилася трьом пастушкам - Лусії, Франсішко та Жасінт. Потім вона ще кілька разів з’являлася дітям. Фатіма з колись маленького провінційного містечка перетворилася на центр паломництва християн усього світу. Величні храмові споруди, неосяжна площа, музеї. Центром притяжіння є каплиця, споруджена на місці об’явлення Богородиці та храм Пресвятої Богородиці, де спочиває прах пастушків. Сюди з усієї країни та з-за її кордонів прибувають люди, щоб просити ласки та заступництва Божої Матері, складають їй обітниці.
Поселення в готель. Ночівля.
8 день
13.05.2017

Сніданок. Виселення з готелю.
МОЛИТОВНА ПРОГРАМА В ФАТІМІ
Нічний переїзд в Сан Себастіян де Ґарабандал (Іспанія).
9 день
14.05.2017
Приїзд в маленьке село в Кантабрійських горах північної Іспанії - Сан Себастіян де Ґарабандал. МОЛИТОВНА ПРОГРАМА.
Переїзд в Люрд (Франція). Поселення в готель. Ночівля.
10 день
15.05.2017

Сніданок. Божественна літургія у золотокупольній українській церкві — єдиній у Люрді. Церква збудували і освятили у 1982 році.
Молитва на Вервиці. Хресна дорога.
Ночівля.
11 день
16.05.2017

Сніданок. Виселення з готелю.
Божественна літургія.
Купіль у цілющій воді.
Нічний переїзд в Невер (Франція).
12 день
17.05.2017
Зранку приїзд в Невер. Тут ми відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, де покоїться нетлінне тіло святої Бернадетти Субіру.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
13 день
18.05.2017
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Страсбург (Франція). Пішохідна екскурсія. Страсбург - столиця французької провінції Ельзас, історичному центру якого ЮНЕСКО надала статус пам'ятника архітектури всесвітньо-історичного значення поряд з такими містами, як Венеція і Прага. У Страсбурзі Ви побачите перлину європейської готики, всесвітньо відомий Страсбурзький собор – найвища споруда середньовічної Європи. Від собору на всі боки розбігаються вулички старого міста.
Переїзд в Прагу (Чехія). Поселення в готель. Ночівля.
14 день
19.05.2017
Сніданок. Виселення з готелю. Пішохідна екскурсія по Празі. Ви поринете в атмосферу древнього міста: Градчани, Старе місто, собор Віта, Карлів міст та диво техніки – годинник Орлой – все це зачарує вас красою та давньою історією. Переїзд у Львів.

650 ЄВРО
У вартість входить:
·         Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
·         Супровід керівника та духівника;
·         Проживання в готелях;
·         Харчування (сніданки);
·         Медичне страхування;
·         Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:
·         Оформлення візи 40 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!Паломницький центр "Херувим": +38(067) 674 31 51, +38(098) 850 03 03, 

+38(063) 850 03 03, +38(-99) 174 03 03
Немає коментарів:

Дописати коментар